امتیاز
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

«برندون آیریب» یکی از مدیران و موسسین آکیلس از این پس سمت دیگری را در این شرکت عهده دار خواهد بود؛ او از این لحظه مدیریت واحد واقعیت مجازی پی سی را در دست دارد.

آکیلس مدتی پیش اعلام کرد که این شرکت به صورت داخلی به دو بخش مجزای واقعیت مجازی کامپیوترهای خانگی (که هدست ریفت در این دسته قرار می گیرد) و واقعیت مجازی موبایل تقسیم می شود.

همانگونه که گفته شد آیریب واحد پی سی را مدیریت خواهد کرد و «پالمر لاکی» دیگر موسس آکیلس سمت متفاوتی را عهده دار خواهد شد؛ در این بین «مایک شوپفر» مدیر ارشد فناوری این کمپانی به دنبال مدیر جدیدی برای کل مجموعه خواهد گشت.

 

گفته می شود «جان توماسون» مدیر فعلی بخش نرم افزاری به عنوان مسئول واحد واقعیت مجازی موبایل آکیلس انتخاب خواهد شد و «جان کارمک» که پیش از این سابقه همکاری با سامسونگ در توسعه هدست Gear VR (ساخته شده توسط آکیلس) را داشته به او یاری خواهد رساند.

از طرفی طی همکاری های اخیر، پیش بینی می شود به زودی پشتیبانی از هدست آکیلس ریفت به سیستم کنسولی مایکروسافت نیز اضافه شود و برخی از کارشناسان معتقدند پروژه اسکورپیوی اکس باکس وان به طور تمام و کمال از این هدست واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد.

پیش از این نیز اپلیکیشنی تحت عنوان Xbox Streaming به استور آکیلس اضافه شده که امکان استریم مستقیم عناوین اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ را برای هدست ریفت به ارمغان می آورد.

 

با این تفاسیر در خواهیم یافت که فیسبوک و کمپانی آکیلس، همچنان در حال گسترش برنامه های خود برای دنیای واقعیت مجازی هستند و فعالیت های اخیر به «تمرکز، تقویت و تسریع افق مورد نظر آنها کمک می کند».

با تکمیل فرآیندهای ذکر شده، آکیلس تنها برندی خواهد بود که پتانسیل های هر سه پلتفرم ممکن واقعیت مجازی (پی سی، کنسول و موبایل) را در اختیار خواهد داشت.

 

منبع: دیجیاتو

مطلب قبل آکیلس و تلاش برای ادغام بازار هدست های واقعیت مجازی ارزان قیمت و با کیفیت
مطلب بعد نسخه واقعیت مجازی Need for Speed No Limits برای Google Daydream منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

یازده + دوازده =

طراحی سایت